top of page
Zoeken
  • Foto van schrijverZUCO

Financieringsprogramma voor ledeninitiatieven in de zuivelketen: ontdek onze voordelige en betrokken aanpak

Wist u dat wij een financieringsprogramma hebben om ledeninitiatieven financieel te ondersteunen?

Wij financieren nieuwe en bestaande ledeninitiatieven in de zuivelketen met ledenvermogen en particulier geld waarover wij coöperatief beschikken. Onze leden kennen het rentetarief en de laagdrempelige voorwaarden waarover tijdens de jaarlijkse ledenvergaderingen wordt besloten. Wij bieden particuliere geldverstrekkers een interessante rente en financieren onze leden voordelig, betrokken en zeer effectief.


Wenst u hierover meer informatie te ontvangen? Neem contact op!

Lees hier alles over een lidmaatschap


54 weergaven0 opmerkingen

Comentários


bottom of page